Teknoloji Firmaları
Teknoloji kategorisinde Türkiye genelinde 79 ilde 25.856 firma listeleniyor. En çok firma bulunan iller: İstanbul (4.625), İzmir (3.719), Ankara (2.248), Hatay (1.295) ve Adana (1.082).
Alt Kategoriler
İllere Göre Teknoloji
- İstanbul4.625
- İzmir3.719
- Ankara2.248
- Hatay1.295
- Adana1.082
- Antalya941
- Bursa808
- Gaziantep686
- Konya675
- Manisa578
- Kayseri528
- Mersin467
- Kocaeli450
- Samsun441
- Kars378
- Aydın374
- Balıkesir361
- Muş351
- Trabzon349
- Sakarya343
- Muğla341
- Denizli334
- Diyarbakır273
- Van253
- Şanlıurfa246
- Rize203
- Çanakkale199
- Tekirdağ198
- Erzurum193
- Zonguldak161
- Sivas157
- Giresun156
- Malatya153
- Kastamonu117
- Eskişehir111
- Osmaniye96
- Ordu95
- Nevşehir94
- Afyonkarahisar93
- Tokat78
- Burdur76
- Kahramanmaraş72
- Elazığ71
- Karaman70
- Sinop70
- Edirne64
- Kütahya63
- Adıyaman58
- Bolu58
- Uşak58
- Aksaray56
- Çorum56
- Düzce50
- Kırşehir49
- Amasya48
- Ağrı46
- Yalova45
- Kırklareli44
- Isparta42
- Karabük41
- Mardin39
- Yozgat39
- Niğde38
- Bartın31
- Batman31
- Erzincan30
- Iğdır30
- Artvin26
- Bilecik25
- Siirt25
- Bayburt24
- Çankırı22
- Kırıkkale22
- Bitlis20
- Şırnak20
- Ardahan18
- Kilis12
- Tunceli10
- Bingöl7