Elektronik Firmaları
Elektronik kategorisinde Türkiye genelinde 79 ilde 25.658 firma listeleniyor. En çok firma bulunan iller: İstanbul (4.604), İzmir (3.702), Ankara (2.224), Hatay (1.293) ve Adana (1.066).
İllere Göre Elektronik
- İstanbul4.604
- İzmir3.702
- Ankara2.224
- Hatay1.293
- Adana1.066
- Antalya928
- Bursa799
- Gaziantep679
- Konya659
- Manisa571
- Kayseri522
- Mersin463
- Kocaeli440
- Samsun437
- Kars378
- Aydın368
- Balıkesir358
- Muş351
- Trabzon347
- Muğla336
- Sakarya336
- Denizli332
- Diyarbakır270
- Van247
- Şanlıurfa244
- Rize203
- Çanakkale199
- Tekirdağ198
- Erzurum192
- Zonguldak161
- Sivas157
- Giresun156
- Malatya153
- Kastamonu117
- Eskişehir106
- Osmaniye96
- Ordu95
- Nevşehir94
- Afyonkarahisar93
- Tokat78
- Burdur76
- Kahramanmaraş72
- Elazığ71
- Karaman70
- Sinop70
- Edirne64
- Kütahya63
- Adıyaman58
- Bolu58
- Uşak58
- Aksaray56
- Çorum56
- Düzce50
- Kırşehir49
- Amasya48
- Ağrı46
- Yalova45
- Kırklareli44
- Isparta42
- Karabük41
- Mardin39
- Yozgat39
- Niğde38
- Bartın31
- Batman31
- Erzincan30
- Iğdır30
- Artvin26
- Bilecik25
- Siirt25
- Bayburt24
- Çankırı22
- Kırıkkale22
- Bitlis20
- Şırnak20
- Ardahan18
- Kilis12
- Tunceli10
- Bingöl7