Restoranlar Firmaları
Restoranlar kategorisinde Türkiye genelinde 81 ilde 47.997 firma listeleniyor. En çok firma bulunan iller: İstanbul (6.266), Ankara (4.660), İzmir (4.439), Antalya (3.741) ve Hatay (3.165).
İllere Göre Restoranlar
- İstanbul6.266
- Ankara4.660
- İzmir4.439
- Antalya3.741
- Hatay3.165
- Muğla2.484
- Adana2.282
- Bursa1.864
- Balıkesir1.433
- Gaziantep1.235
- Kocaeli1.230
- Mersin1.209
- Tekirdağ1.031
- Konya1.017
- Denizli1.007
- Aydın814
- Trabzon683
- Sakarya624
- Eskişehir568
- Şanlıurfa564
- Samsun517
- Kayseri465
- Diyarbakır456
- Manisa422
- Batman403
- Nevşehir282
- Uşak275
- Erzurum267
- Van259
- Malatya246
- Kırklareli235
- Çanakkale233
- Sivas206
- Edirne201
- Isparta197
- Giresun180
- Ordu172
- Düzce154
- Kars148
- Zonguldak146
- Muş138
- Kahramanmaraş134
- Mardin119
- Rize117
- Afyonkarahisar103
- Adıyaman102
- Kütahya97
- Aksaray87
- Bolu86
- Yalova83
- Osmaniye76
- Amasya72
- Kastamonu72
- Elazığ61
- Artvin58
- Bitlis58
- Karabük57
- Bilecik54
- Kırıkkale54
- Tokat53
- Burdur49
- Bartın45
- Yozgat44
- Çorum42
- Niğde42
- Karaman36
- Hakkari32
- Kilis31
- Sinop22
- Ağrı20
- Çankırı19
- Siirt19
- Erzincan18
- Kırşehir18
- Tunceli18
- Ardahan17
- Iğdır15
- Gümüşhane14
- Bayburt13
- Şırnak12
- Bingöl10