Otomotiv Firmaları
Otomotiv kategorisinde Türkiye genelinde 81 ilde 48.024 firma listeleniyor. En çok firma bulunan iller: İstanbul (6.207), Ankara (4.954), İzmir (3.145), Antalya (2.633) ve Hatay (2.432).
Alt Kategoriler
İllere Göre Otomotiv
- İstanbul6.207
- Ankara4.954
- İzmir3.145
- Antalya2.633
- Hatay2.432
- Bursa2.342
- Konya2.266
- Adana1.586
- Balıkesir1.341
- Kocaeli1.317
- Mersin1.220
- Muğla1.167
- Gaziantep1.086
- Denizli1.078
- Tekirdağ1.042
- Kayseri961
- Samsun839
- Manisa837
- Aydın800
- Sakarya727
- Şanlıurfa683
- Eskişehir624
- Trabzon467
- Diyarbakır466
- Ordu385
- Afyonkarahisar373
- Batman364
- Çanakkale285
- Edirne271
- Nevşehir266
- Erzurum264
- Düzce263
- Malatya263
- Tokat238
- Kütahya226
- Kahramanmaraş222
- Uşak222
- Çorum214
- Isparta213
- Van209
- Kırklareli204
- Giresun185
- Aksaray180
- Mardin179
- Sivas170
- Osmaniye159
- Bolu156
- Zonguldak155
- Amasya141
- Kastamonu141
- Niğde134
- Burdur125
- Elazığ108
- Karaman108
- Yalova104
- Rize97
- Yozgat94
- Adıyaman90
- Bilecik83
- Kırıkkale83
- Bartın79
- Artvin73
- Sinop65
- Karabük64
- Kırşehir64
- Şırnak62
- Çankırı55
- Erzincan54
- Bitlis46
- Kars41
- Muş32
- Ağrı31
- Iğdır31
- Siirt28
- Kilis27
- Gümüşhane20
- Bingöl18
- Ardahan17
- Bayburt10
- Hakkari8
- Tunceli5