Mobilya Firmaları
Mobilya kategorisinde Türkiye genelinde 80 ilde 18.506 firma listeleniyor. En çok firma bulunan iller: Ankara (2.517), Hatay (2.058), İstanbul (1.906), İzmir (1.574) ve Bursa (1.102).
İllere Göre Mobilya
- Ankara2.517
- Hatay2.058
- İstanbul1.906
- İzmir1.574
- Bursa1.102
- Antalya925
- Adana753
- Konya729
- Kayseri697
- Gaziantep530
- Denizli513
- Kocaeli489
- Samsun438
- Muğla431
- Mersin406
- Balıkesir365
- Aydın337
- Manisa296
- Sakarya282
- Trabzon266
- Şanlıurfa260
- Eskişehir258
- Diyarbakır212
- Malatya165
- Erzurum149
- Van117
- Tekirdağ87
- Kahramanmaraş41
- Batman40
- Nevşehir32
- Çanakkale28
- Sivas28
- Kütahya25
- Ordu25
- Afyonkarahisar23
- Zonguldak20
- Giresun18
- Rize18
- Isparta17
- Kastamonu16
- Osmaniye15
- Tokat15
- Çorum14
- Kars14
- Yozgat14
- Edirne13
- Mardin13
- Muş13
- Amasya12
- Burdur12
- Kırklareli12
- Uşak12
- Adıyaman10
- Karabük10
- Karaman10
- Kırşehir10
- Yalova10
- Aksaray9
- Düzce9
- Niğde9
- Bolu8
- Elazığ8
- Bartın7
- Kırıkkale6
- Kilis6
- Sinop6
- Bayburt5
- Bilecik4
- Bingöl4
- Bitlis4
- Şırnak4
- Artvin3
- Iğdır3
- Ağrı2
- Erzincan2
- Ardahan1
- Çankırı1
- Gümüşhane1
- Siirt1
- Tunceli1