Kuaförler Firmaları
Kuaförler kategorisinde Türkiye genelinde 80 ilde 16.945 firma listeleniyor. En çok firma bulunan iller: İstanbul (2.491), İzmir (2.122), Ankara (1.981), Hatay (1.250) ve Antalya (1.059).
İllere Göre Kuaförler
- İstanbul2.491
- İzmir2.122
- Ankara1.981
- Hatay1.250
- Antalya1.059
- Adana649
- Muğla588
- Balıkesir487
- Gaziantep437
- Bursa366
- Mersin347
- Denizli330
- Tekirdağ327
- Kocaeli319
- Konya318
- Kayseri305
- Samsun297
- Aydın270
- Şanlıurfa212
- Sakarya205
- Kars194
- Eskişehir192
- Diyarbakır189
- Trabzon183
- Batman171
- Manisa169
- Malatya116
- Çanakkale106
- Zonguldak91
- Van85
- Giresun79
- Muş74
- Rize70
- Sivas66
- Isparta61
- Nevşehir53
- Kırklareli51
- Edirne44
- Kastamonu41
- Ordu36
- Erzurum33
- Uşak33
- Tokat29
- Kahramanmaraş28
- Amasya26
- Karabük26
- Osmaniye24
- Aksaray22
- Burdur22
- Kütahya19
- Düzce18
- Karaman16
- Kırşehir15
- Niğde15
- Yozgat15
- Bartın14
- Mardin13
- Sinop13
- Yalova13
- Elazığ12
- Adıyaman11
- Afyonkarahisar11
- Bolu10
- Iğdır9
- Bitlis7
- Çankırı7
- Erzincan7
- Çorum6
- Kırıkkale6
- Hakkari5
- Siirt5
- Ağrı4
- Tunceli4
- Ardahan3
- Artvin3
- Bilecik3
- Şırnak3
- Bayburt2
- Bingöl1
- Kilis1