Eğitim Firmaları
Eğitim kategorisinde Türkiye genelinde 81 ilde 30.324 firma listeleniyor. En çok firma bulunan iller: İstanbul (3.497), Ankara (3.031), İzmir (2.237), Antalya (1.458) ve Hatay (1.383).
Alt Kategoriler
İllere Göre Eğitim
- İstanbul3.497
- Ankara3.031
- İzmir2.237
- Antalya1.458
- Hatay1.383
- Konya1.250
- Adana1.214
- Şanlıurfa1.167
- Bursa1.163
- Mersin970
- Diyarbakır948
- Gaziantep914
- Samsun772
- Erzurum731
- Kayseri715
- Aydın710
- Manisa708
- Van696
- Kocaeli664
- Balıkesir646
- Muğla627
- Denizli602
- Malatya548
- Sakarya500
- Trabzon454
- Eskişehir384
- Muş141
- Kars125
- Tekirdağ117
- Ordu88
- Kahramanmaraş80
- Afyonkarahisar78
- Zonguldak74
- Adıyaman71
- Isparta69
- Aksaray67
- Çanakkale62
- Çorum61
- Sivas61
- Giresun60
- Mardin60
- Uşak59
- Kütahya57
- Osmaniye57
- Batman53
- Tokat49
- Elazığ47
- Kırklareli42
- Burdur38
- Edirne37
- Erzincan37
- Şırnak37
- Karaman36
- Düzce33
- Nevşehir33
- Kastamonu32
- Rize32
- Yozgat32
- Ağrı31
- Bolu29
- Yalova29
- Amasya28
- Kırıkkale24
- Çankırı23
- Bingöl22
- Niğde22
- Bartın21
- Siirt21
- Bitlis20
- Karabük18
- Sinop18
- Kırşehir17
- Artvin16
- Bilecik16
- Iğdır16
- Kilis11
- Ardahan7
- Bayburt7
- Hakkari6
- Gümüşhane4
- Tunceli4