Eczaneler Firmaları
Eczaneler kategorisinde Türkiye genelinde 81 ilde 29.402 firma listeleniyor. En çok firma bulunan iller: Ankara (3.293), İzmir (2.485), Antalya (1.591), Bursa (1.236) ve Hatay (1.203).
İllere Göre Eczaneler
- Ankara3.293
- İzmir2.485
- Antalya1.591
- Bursa1.236
- Hatay1.203
- Adana1.169
- Konya1.030
- Mersin970
- Gaziantep922
- İstanbul907
- Şanlıurfa840
- Kayseri716
- Manisa695
- Samsun693
- Balıkesir681
- Diyarbakır641
- Denizli618
- Muğla602
- Aydın579
- Kocaeli562
- Sakarya489
- Eskişehir463
- Trabzon374
- Malatya329
- Van269
- Kahramanmaraş265
- Erzurum255
- Tekirdağ235
- Osmaniye220
- Ordu214
- Mardin203
- Isparta194
- Afyonkarahisar193
- Çanakkale192
- Kütahya187
- Batman179
- Giresun175
- Sivas174
- Zonguldak163
- Tokat160
- Elazığ157
- Adıyaman143
- Uşak130
- Edirne129
- Kırklareli115
- Çorum111
- Bolu110
- Şırnak102
- Düzce100
- Yozgat100
- Kırıkkale99
- Nevşehir93
- Rize93
- Ağrı89
- Kastamonu85
- Niğde83
- Karaman82
- Aksaray78
- Amasya72
- Bingöl68
- Siirt68
- Bilecik67
- Sinop66
- Yalova66
- Bitlis63
- Erzincan63
- Muş60
- Bartın58
- Kırşehir55
- Kilis55
- Çankırı53
- Burdur50
- Iğdır50
- Artvin42
- Karabük42
- Hakkari37
- Gümüşhane27
- Kars23
- Ardahan19
- Tunceli17
- Bayburt16